Indywidualnaopieka medyczna

Nowa oferta dostępna już wkrótce

Pakiety medyczne

Telemedycyna

Badania laboratoryjne

Badania diagnostyczne

S7HEALTH

Pakiety medyczne
Dla Ciebie i Twojej rodziny

S7Health oferuje szeroki wybór pakietów medycznych dopasowanych do różnych potrzeb pacjentów.

Indywidualna opieka medyczna zawiera w sobie szereg opcji do wyboru, w zależności od wybranego pakietu medycznego. Realizujemy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu do 3 dni roboczych, do specjalistów do 5 dni roboczych. W pakietach zawarte są badania diagnostyczne i laboratoryjne. Większość konsultacji medycznych można przeprowadzić w formie telewizytę lub umówić się na wizytę stacjonarną w jednej z ponad 2900 placówek w całej Polsce.

Najkorzystniejsza oferta medyczna w Polsce

Jeden pakiet rozwiązuje szereg problemów.

Dostęp do +2900 placówek w całej Polsce

W ramach każdego pakietu otrzymujesz dostęp do sieci renomowanych placówek medycznych

S7HEALTH

Co zyskujesz
dzięki pakietom medycznym

Nasza oferta indywidualnych pakietów medycznych to starannie dobrane usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnych grup pacjentów.

Pacjent może zarezerwować termin wizyty z dowolnego miejsca Polski w Klinikach Medycznych na terenie całego kraju. Konsultant Infolinii uzgadnia z pacjentem preferowany termin i oddzwania do pacjenta z potwierdzeniem wizyty. W dniu wizyty pacjent otrzymuje SMS przypominający o terminie konsultacji lub badania.

Pacjenci mają bezpośredni (bez skierowania od internisty) i nielimitowany dostęp do lekarzy wybranych specjalizacji lekarskich niezbędnych do zapewnienia prawidłowej opieki medycznej. Zakres konsultacji obejmuje: wywiad, badanie przedmiotowe, skierowanie na badanie diagnostyczne w przypadku wskazań medycznych, postawienie diagnozy, leczenie, wskazania do dalszego leczenia specjalistycznego.

Bezpłatne i nielimitowane badania laboratoryjne oraz diagnostyczne zlecone przez lekarza. Dostęp do szybkich i komfortowych gabinetów zabiegowych. Pacjent zyskuje szeroki zakres badań laboratoryjnych i diagnostycznych w zależności od wybranego wariantu pakietu medycznego.

Prowadzenie ciąży obejmuje opiekę lekarza ginekologa-położnika oraz badania diagnostyczne zgodne z zakresem usług w posiadanym pakiecie. Pacjent zyskuje dostęp do doświadczonych lekarzy i profesjonalnej opieki medycznej dopasowanej do szczególnych potrzeb kobiet w ciąży.

Pacjent ma możliwość zbadania swojego ogólnego stanu zdrowia przez wykonanie zestawu badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz potrzebnych wizyt kontrolnych u lekarzy specjalistów. Usługa nie wymaga skierowań.

W zależności od rodzaju wybranego pakietu zakres rabatów i usług i objętych rabatem ulega zmianie. Najczęściej proponujemy dodatkowe rabaty na usługi medyczne poza pakietem: konsultacje lekarskie, ambulatoryjną diagnostykę.

Korzyści

Wynikające z posiadania pakietu medycznego

Zaufali nam

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij informacje, a my się z Tobą skontaktujemy.

Sukces! Twoja wiadomość została wysłana.
Błąd! Wiadomość nie została wysłana.