Uroczysta gala w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z udziałem S7Health!

7 maja 2018
kdr4-1-1200x631.jpg

Bartosz Marczuk – Wiceminister Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w imieniu Minister Elżbiety Rafalskiej wręczył list gratulacyjny firmie S7Health, która dołączyła do programu Karty Dużej Rodziny!


25 kwietnia 2018 roku w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyła się uroczysta gala, na której zostali przedstawieni nowi strategiczni partnerzy Karty Dużej Rodziny. Zebranych licznie gości, wśród których byli: przedstawiciele największych polskich firm, znani politycy oraz rodziny z dziećmi, przywitał wiceminister Bartosz Marczuk.


Wiceminister w swoim wystąpieniu wypowiedział się m.in. o firmie s7Health.

Dalej, jeżeli jest choroba – taka potrzeba, sytuacja – jest z nami S7Health, czyli rodzina ma możliwość zaspokojenia takiej pierwszej potrzeby, uzyskania zniżki na to, że będzie się leczyć.

Po przemówieniu ministra nastąpiła główna część gali – podpisanie umów z nowymi Partnerami. Pierwszą firmą, która uroczyście podpisała umowę było PZU S.A, kolejną Bank Pekao, później Polskie Linie Lotnicze Lot, a na końcu Lotos Paliwa.

Po podpisaniu umów, nastąpił kolejny uroczysty moment – wiceminister Bartosz Marczuk w imieniu Minister Elżbiety Rafalskiej wręczył list gratulacyjny firmie S7Health, która do programu KDR dołączyła w marcu.

Prezes firmy S7Health Mirosław Mańkiewicz w swoim wystąpieniu podkreślił, że jest to ważny i szczególny moment dla firmy.

„ (…) zdrowie naszych dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego z dumą przystępujemy do projektu i udzielamy 40% zniżki na abonamenty prywatnej opieki medycznej dla rodzin wielodzietnych.”

Później nadszedł moment najbardziej oczekiwany przez licznie zgromadzone dzieci, które otrzymały pamiątkowe prezenty od obecnych firm. A następnie Family Photo!Na zdjęciu: Radosław Waszkiewicz – Wiceprezes Zarządu Trzy Plus, Rafał Milczarski – Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, Paweł Wachnik – Wiceprezes Zarządu LOTOS Paliwa, Marek – Tomczuk – Wiceprezes Zarządu Bank PEKAO, Bartosz Marczuk – Wiceminister MRPiPS, Paweł Surówka – Prezes Zarządu PZU SA, Mirosław Mańkiewicz – Prezes Zarządu S7Health, Łukasz Kroplewski – Wiceprezes PGNiG

Jak skorzystać z oferty przeznaczonej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny?


Wystarczy wejść na poniższą stronę i zarejestrować z jej poziomu jeden z 4 pakietów medycznych ze zniżką 40% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i cieszyć się nielimitowanym dostępem do badań i lekarzy w ponad 1000 prywatnych placówkach w całej Polsce!


Dowiedz się więcej!

ZOBACZ OFERTĘ
S7Health logo

Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy jedną z najbardziej kompleksowych
i elastycznych ofert na rynku usług medycznych.

S7Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 897 183 60 76, KRS: 0000665715, Kapitał zakładowy: 111 000 PLN

Polityka Prywatności | Polityka Cookies

S7health © 2018