fbpx

Szkolenie dla Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych

7 listopada 2017
1.jpg

7 listopada 2017 roku w Hotelu Focus Centrum w Gdańsku odbyło się szkolenie
zorganizowane przez Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych,
na które zostaliśmy zaproszeni


Szkolenie rozpoczęło się od prelekcji prezesa S7Health Mirosława Mańkiewicza. Blisko 150 osób z zaciekawieniem wysłuchało wykładu na temat Podwójnej korzyści dla pracodawców zatrudniających powyżej 25 pracowników, w tym m.in. o aplikacji zarządzającej medycyną pracy, którą pracodawca może posiadać z udzieloną ulgą PFRON.

Przedstawione możliwości, które oferujemy naszym klientom spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczył ruch podczas przerw przy naszym stanowisku oraz liczne zapytania czy uczestnicy na pewno otrzymają naszą prezentację.


Około godziny 13:00 Przewodnicząca PO KIDP Pani Ewa Jakubczyk wylosowała spośród uczestników szkolenia osobę, która otrzymała roczny abonament prywatnej opieki medycznej ufundowany przez naszą firmę.Jesteśmy bardzo zbudowani tym, że nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem na terenie całej Polski, a nasze rozwiązania zostały uznane za nowatorskie, innowacyjne i dające wiele korzyści pracodawcom.

S7Health logo

Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy jedną z najbardziej kompleksowych
i elastycznych ofert na rynku usług medycznych.

S7Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 897 183 60 76, KRS: 0000665715, Kapitał zakładowy: 111 000 PLN

Polityka Prywatności | Polityka Cookies

S7health © 2018