fbpx

S7Lex Sp. z o.o. jako część grupy kapitałowej S7!

7 września 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 20 sierpnia 2019 r.,
swoją działalność rozpoczyna spółka S7Lex!

Tworzymy grupę kapitałową w skład której wchodzą: S7Health, S7Concierge, S7Law, S7Lex – przygotowujemy się do działalności międzynarodowej! Otrzymaj dostęp do profesjonalnych porad prawnych w szybkim czasie i rozsądnej cenie! S7Lex realizuje porady prawne z całego zakresu prawa, przez ekspertów z udokumentowanymi uprawnieniami, bez wychodzenia z domu, w umówionej, z góry ustalonej cenie.

Czym jest Lexnonstop.com?

To usługa, która łączy profesjonalnych prawników z klientami online. Dzięki platformie każdy użytkownik może otrzymać natychmiastową poradę dotyczącą wszystkich kwestii prawnych, a prawnicy zyskują szerszy dostęp do klientów potrzebujących ich pomocy.

Główne usługi:


1. PORADY PRAWNE

Masz pytanie do prawnika, ale nie wiesz do kogo się zwrócić? Skorzystaj z porady prawnej przez wyspecjalizowanych ekspertów z całego zakresu prawa.

2. USŁUGI PRAWNE

Potrzebujesz udzielić odpowiedzi na otrzymane pismo, zweryfikować umowę kupna lub napisać ją od podstaw? Udostępniamy pełen zakres usług prawnych – od pojedynczego pisma do prowadzenia sprawy w sądzie.

Nie czekaj!

Zapoznaj się ze stroną internetową i dowiedz się więcej o usłudze!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LEXNONSTOP
S7Health logo

Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy jedną z najbardziej kompleksowych
i elastycznych ofert na rynku usług medycznych.

S7Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 897 183 60 76, KRS: 0000665715, Kapitał zakładowy: 111 000 PLN

Polityka Prywatności | Polityka Cookies

S7health © 2018