fbpx


PLATFORMA MEDYCYNY PRACY

Innowacyjna aplikacja do obsługi medycyny pracy


Platforma Medycyny Pracy to świetne narzędzie dla każdej kadrowej, ponieważ dzięki temu ma ona porządek w dokumentach, co pozwoli uniknąć kosztownych kar za nawet drobne przeoczenia. Wszystkie dane zebrane są w jednym miejscu – wszystko widać w systemie aplikacji.


Aplikacja została stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze na obsłudze medycyny pracy w swojej firmie. Obsługa przygotowanej aplikacji jest niewiarygodnie prosta, intuicyjna i przede wszystkim przydatna w każdej firmie!


Przed podpisaniem umowy udostępniamy konto DEMO (konto testowe) by osoba obsługująca medycynę pracy mogła zapoznać się z funkcjonalnością podstawowej wersji.
Po podpisaniu umowy wskazana osoba, która zajmuje się obsługą medycyny pracy otrzymuje dane dostępu do aplikacji (login i hasło).
Po zaimportowaniu listy pracowników zapewniamy szkolenie z obsługi aplikacji (on-line lub stacjonarne).


Warto zauważyć, że aplikacja 21 dni przed wygaśnięciem aktualnych badań pracownika przypomina o potrzebie ich zaktualizowania. W takiej sytuacji wystarczy wydrukować uzupełnione już skierowanie na wykonanie badań medycyny pracy (wypełnione według narażeń), a kadrowa musi jedynie przybić pieczątkę zakładu pracy.


Pracownik w komfortowym dla siebie terminie umawiany jest na badania, po czym otrzymuje aktualne orzeczenie ws. medycyny pracy. Na każdym orzeczeniu wyszczególniony jest czas ważności badań. Kadrowa wpisuje te dane do aplikacji, dzięki czemu 21 dni wcześniej przypomni jej ona o końcu ważności badań.


PLATFORMA MEDYCYNY PRACY to idealne rozwiązanie dla firm!


PORZĄDKUJE WSZYSTKIE DOKUMENTY ZWIĄZANE Z MEDYCYNĄ PRACY


DAJE PEŁNĄ KONTROLĘ NAD PROCESEM MEDYCYNY PRACY


DRUKUJE INDYWIDUALNE SKIEROWANIA NA BADANIA


UMOŻLIWIA DODANIE INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI PRZEDSIĘBIOORSTWA


ZAGWARANTUJE ZADOWOLENIE PRACOWNIKÓW


GWARANTUJE NIE PRZEKROCZENIA ŻADNEGO Z TERMINÓW BADAŃ


KADROWA MA WSZYSTKO PRZEJRZYŚCIE PRZEDSTAWIONE


PRZEDSIĘBIORSTWO NIE ZOSTANIE OBCIĄŻONE WYSOKIMI KARAMI


Aplikacja jest objęta prawem autorskim firmy Grupa AF Sp. z o.o.,
która na swoje usługi może wystawić ulgę (INF-U) PFRON
do wysokości 50% kwoty netto na fakturze


WIĘCEJ NA TEMAT REFINANSOWANIA ŚWIADCZEŃ PFRON

Przy zakupie Platformy Medycyny Pracy przysługuje rabat do 50% wartości aplikacji na pozostałe abonamentowe usługi S7Health.


Wysokość miesięcznej opłaty abonamentowej ustalana jest zawsze indywidualnie. Na końcową wycenę wpływ mają m.in. takie czynniki jak: ilość pracowników, ilość przyznanych loginów, liczba stanowisk oraz indywidualne preferencje firmy.JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM APLIKACJI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

S7Health logo

Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy jedną z najbardziej kompleksowych
i elastycznych ofert na rynku usług medycznych.

S7Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 897 183 60 76, KRS: 0000665715, Kapitał zakładowy: 111 000 PLN

Polityka Prywatności | Polityka Cookies

S7health © 2018