fbpx

Akcja WIOSNA 2020 z 7Health Foundation!

20 lutego 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas jesiennej akcji posadziliśmy 4200 drzew! Akcja WIOSNA 2020 już niebawem – chcemy podwoić tę liczbę!

Razem z Leśnictwem Rościsławice (Nadleśnictwo Oborniki Śląskie, Lasy Państwowe) posadziliśmy kawałek dębowego lasu!
7Health Foundation działa prężnie dzięki Wam – darczyńcom, oraz naszym wspaniałym wolontariuszom!Czym się zajmuje 7Health Foundation?


To, co robimy, to zespołowa praca Darczyńców i Fundacji – naszym celem jest wspieranie działań sprzyjających poprawie stanu środowiska naturalnego i świadomości ekologicznej oraz aktywizacja ludzi do profilaktyki zdrowotnej.
Ty wskazujesz cel – my odpowiadamy za realizację.
Ty za naszym pośrednictwem sadzisz drzewo – budujesz z nami nowe płuca Europy! Przyczyniasz się do zmniejszenia ilości dwutlenku węgla poprzez zasadzenie swojego drzewa.


Nie czekaj i bądź na bieżąco – nie przegap żadnego wydarzenia!

Jeśli chcesz zostać naszym Wolontariuszem, sadzić z nami drzewa – wystarczy do nas napisać. Zapoznaj się ze stroną internetową i dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej o 7Health Foundation!
S7Health logo

Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy jedną z najbardziej kompleksowych
i elastycznych ofert na rynku usług medycznych.

S7Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 897 183 60 76, KRS: 0000665715, Kapitał zakładowy: 111 000 PLN

Polityka Prywatności | Polityka Cookies

S7health © 2018